środa, 12 sierpnia 2015

Hej przepraszam jeju

13.8.2015

Nie pisałam tak strasznie długo przepraszam. Bardzo dużo rzeczy się dzieje w moim życiu ostatnio i średnio mam czas żeby w ogóle cokolwiek robić a jak już mam to zapewne nie jest to czas na pisanie bloga. Nie będę się rozpisywać o co chodzi bo to prywatne. Chciałam tylko napomknąć, że siedzę aktualnie sama w domu i jest godzina druga w nocy. Nie mam zamiaru spać bo w kuchni coś dziwnie syczy i nie chcę żeby to coś przypadkiem ożyło i zabiło mnie we śnie czy coś. I takie pytanie mam. Dlaczego jak jest noc a ja siedzę sama w domu nagle wszystkie horrory jakie w życiu obejrzałam i te o których słyszałam muszą mi się przypomnieć? Eh.