niedziela, 19 lipca 2015

Deszcz

19.07.2015

Pamiętacie jak pisałam że nad morzem w tych pokojach, i w ogóle jest super? Jest super jak jesteśmy we dwie... Jak jest tu 5 osób i pies to jest ciasno... A szczególnie w deszczu. Gdybym była sama i miała okej humor to poszłabym pochodzić po plaży nawet w tym deszczu. Ale niee. Olka po co ty miałabyś iść gdziekolwiek w taką pogodę? Zostań z nami w tym małym pokoiku z szczelinami w ramach okiennych... Eh. Mam ochotę jechać do domu i wykąpać się we własnej wannie. A potem we własnej kuchni zrobić sobie zieloną herbatkę i siedząc na własnym łóżku korzystać z własnego internetu.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz