czwartek, 9 lipca 2015

Kolczyki

  09.07.2015

Dzisiaj sobie przekłułam uszy. W lewym uchu mam teraz trzy kolczyki a w prawym niestety tylko jednego ale to dlatego że kosmetyczka nie miała przy sobie akurat sprzętu żeby mi zrobić industriala. Chciałabym ale to sobie chyba zrobię u Kołpaka jak się na odwagę zbiorę. Bałam się trochę ale teraz tak śmiesznie szczypie i jest okej. Będę musiała przez jakiś czas nosić chirurgiczne czyli tak zwane lecznicze. Ale mam takie urocze te kolczyki, że nie mam nic przeciwko.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz