13.07.2015
Jestem nad morzem. Kołobrzeg to super miejsce. Jestem tu co roku. Mieszkamy centralnie na plaży w takich małych pokoikach. Nazywa się to "Morskie oko" i jest super. Warunki trochę inne niż w hotelu taka mała kabina... Płacimy 90 złotych za dobę ale może być tyle osób ile się zmieści. Super sprawa. W czwartek przyjedzie Ewelinka z Gabrysią i będę miała co robić. A jak na razie będę się delektować słońcem, muzyką ze słuchawek i szumem fal.
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz