piątek, 10 lipca 2015

HEJ MAŁA! *gwizdanie*

  10.07.2015
Wiecie co jest okropne obleśne i przerażające? Mężczyźni, którzy gwiżdżą na przechodzące obok kobiety. Dzisiaj szłam sobie sama spokojnie przez moje super osiedle, w bramie stali chłopcy chyba z rok starsi ode mnie, gdy przeszłam obok zaczęli gwizdać i krzyczeć za mną. Fuj fuj fuj. Dlaczego oni się nigdy nie nauczą że na kobiety to nie działa. Nikogo nie jara jak taki obskór obleśny stojący w bramie... Czy stojący gdziekolwiek krzyczy w ten sposób. Mam małą radę dla panów. Jak dziewczyna wam się spodoba to po prostu podejdźcie i kulturalnie porozmawiajcie. Proszę. Eh.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz