czwartek, 16 lipca 2015

Rolki

  16.07.2015

Rolki. Rolki są super. Super ćwiczą pupę i nogi i lubię je bardziej niż bieganie, którego nienawidzę (czemu inny post). Tu nad morzem codziennie rano wstaję i jeżdżę godzinkę. Tu jest taka super ścieżka dla rowerów. Jeden z niewielu postów na tym blogu nie będący "hejtem" na wszystko i wszystkich. Hehe. Ciekawe czemu te negatywne posty są takie długie a te gdzie cieszy mnie coś są krótkie... Eh

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz