wtorek, 7 lipca 2015

Dzień dobry :)

08.07.2015

Okej, to jest mój nowy blog, nowy rozdział życia... Tak, tworzę kolejnego bloga żeby pisać o rzeczach, które mnie frustrują, bawią, dziwią albo po prostu uważam je za ciekawe. Nie wiem w sumie czy ktoś to będzie czytał i jak na razie nie interesuje mnie to zbytnio... Jakoś nie jestem przekonana co do tego bloga, ale może to się wkrótce zmieni?

Gdzie się podziały moje maniery?! Wypadałoby się przedstawić.
Jestem Joe... 
To znaczy tak naprawdę na imię mi Aleksandra czyli po prostu Ola. Joe wzięło się stąd, że gdy na początku szkoły średniej, poznawałam swoją klasę wszystkich nazywałam Joe, nie znając ich imion. I tak zostało. Mam 17 lat i w sumie nie do końca wiem co będę tu umieszczać... pożyjemy, zobaczymy! 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz