wtorek, 14 lipca 2015

Słońce

14.07.2015

Słońce jest super. Ma mnóstwo właściwości... Ale co za dużo to nie zdrowo. Jak się tak siedzi na plaży przez cały dzień można świra dostać. Ale jest super. Trochę trudno mi poznać kogoś nowego bo tu są tylko albo starsi albo bardzo młodsi ode mnie... Ale może kogoś poznam... Mam jeszcze dwa tygodnie ;). Ewelinka jednak nie da rady przyjechać więc będę musiała dać radę sama. Nanana.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz